Apie mus

Esame vieni didžiausių žaliavų ir ingredientų maisto pramonei tiekėjų Baltijos šalyse, prieš 25 metus pardėję savo veiklą nuo druskos importo. Dabar tiekiame daugiau nei 1000 pavadinimų žaliavinių produktų, skirtų žuvies, mėsos, duonos, konditerijos, pieno ir padažų pramonei.

Dukterinės įmonės:

Kepykla „TRYS KEPĖJAI“

UAB „Trys kepėjai“ – konditerinių gaminių kepykla, kuri vienoje įmonėje suvienija skirtingų konditerijos gamintojų patirtį, todėl gali jums pasiūlyti šventę kuriančių saldainių, vaflių, keksų ar sausainių. Gaminių paskirtis suteikti vartototojui malonumą, sukuriant kasdienę šventę. Todėl UAB "Trys kepėjai" prioritetas yra ne tik puikus skonis, bet ir labiau šventiški, patrauklesni, gražesnio dizaino ir pakuotės gaminiai.

Miško uogų cechas

Turime miško uogų valymo ir pakavimo cechą (veiklą vykdo grupės įmonė UAB „European berries“ ). Išvalome, supakuojame ir parduodame šaldytas miško gėrybes. Turime pakankamus uogų valymo bei pakavimo pajėgumus, tad paslaugas teikiame ir išorės klientams.

Lietuviškas medus

Įmonių grupei priklausanti gamybinė-prekybinė bendrovė UAB „Lietuviškas medus“ vykdo medaus pakavimo ir didmeninės prekybos veiklą.

UAB IMLITEX yra didžiausios Baltijos regione žaliavų tiekimo įmonių grupės IMLITEX HOLDINGS dalis. IMLITEX HOLDINGS įmonės savo klientams visoje Europoje tiekia daugiau nei 4000 pavadinimų žaliavas, teikia sandėlių logistikos, transportavimo, finansavimo bei kitas paslaugas, aprūpina verslo įmones elektros energija, dujomis bei kitais energetikos ištekliais. Visos grupės įmonės puoselėja atvira ir sąžininga partneryste paremtą verslo modelį.

Mūsų vertybės

Bendrumas

patikimumas

kūrybiškumas

Veiklos rodikliai

1000+ ŽALIAVINIŲ PRODUKTŲ
100 TIEKĖJŲ IŠ 30 PASAULIO ŠALIŲ
25 METAI TARPTAUTINĖS PATIRTIES
500+ MAISTO PRAMONĖS ĮMONIŲ KLIENTAI RYTŲ EUROPOJE

Atstovaujame gamintojus